Predsjednik opštine Andrijevica Željko Ćulafić tradicionalno je organizovao prijem za dobitnike diplome „Luča“ JU Osnovne škole Bajo Jojić i Srednje mješovite škole Andrijevica.
Na svečanom prijemu predsjednik opštine je nagradio sve dobitnike diplome „Luča“ novčanom nagradom u iznosu od po 200 eura i poželio im puno uspjeha i sreće u nastavku školovanja. Opština Andrijevica redovno ističe važnost ulaganja u obrazovanje i podrške mladim talentima, pa tako osim polumaturanata i maturanata, predsjednik opštine tokom godine upriličava i prijeme za najuspješnije studente.
Nosioci diplome „Luča“ u OŠ Bajo Jojić:
- Ivana Labović
- Jelena Labović
- Marija Đeković
- Teodora Vukšić
- Nikola Marsenić
Nosioci diplome „Luča“ u Srednjoj mješovitoj školi Andrijevica:
- Nikola Mašović
- Iva Dubak
- Rade Maslovarić
- Marijan Marsenić
- Marija Bojović
- Ksenija Jukić

















